nastupiste-k-lanove-draze-np001k-pozinkovana2-1.jpg

Pekelný ostrov daruje znovu zůstatky z čipů na dobrou věc

June 29, 2022

I letos darujeme veškeré zůstatky z čipů na dobrou věc a pozor, nebude jen jedna, ale rovnou čtyři. Nyní vám je představíme.

1.     Protože se stále zvyšuje počet dětí v Holýšově a není pro větší děti dostatečné vyžití, poputuje první část na dovybavení dětského hřiště u pekárny lanovou pyramidou a lanovou dráhou. (Foto v příspěvku)

2.     Druhá část udělá radost všem dětem ve staňkovské školce, neboť se pro ně zakoupí vodní svět s pumpou, kterou budou moci sami obsluhovat.

3.     Třetí část věnujeme na nadaci, jejíž jméno mnoho z vás již zná – AVALONE. Nadace pomáhá dětem popáleným a těžce nemocným, bojují proti popáleninovým úrazům a hledají dárce kostní dřeně, do jejichž registru se budete moci zapsat i vy, přímo na festivalu.

4.     A pozor! Poslední část vyberete přímo vy, naši návštěvníci v našem novém dotazníku spokojenosti návštěvníků, který naleznete po festivalu na naší aplikaci nebo ve sdíleném odkazu u nás na facebooku – Pekelný ostrov (OFFICIAL), či na webových stránkách (www.pekelnyostrov.cz)

Rádi pomáháme a vy nám v tom můžete pomoci. Děkujeme vám.