guano-apes.jpg

Guano Apes na Pekelném ostrově 2024

November 23, 2023

5.-6.7.2024 se všichni rockeři mohou těšit na jedenáctý ročník Pekelného ostrova. Přípravy na něj jsou v plném proudu a na všechny fans nyní čeká postupné odhalování kapel pekelného line-upu, včetně již tradičního zahraničního hosta.

Mezi prvních osm potvrzených interpretů patří Divokej Bill, Tři sestry, Harlej, Walda Gang, Trautenberk, Vypsaná fixa, Horkýže Slíže a Panoptiko.

Esem ročníku 2024 bude legendární německá parta Guano Apes, založená v roce 1990, hrající alternativní rock metal. Vůbec poprvé bude mít zahraniční host Pekelného ostrova v čele zpěvačku! Frontmankou kapely je energická a charismatická Sandra Nasic, díky které jsou jejich hity dravé a chytlavé. Kariéra Guano Apes odstartovala vítězstvím ve slavné hudební televizní soutěži „Local Heroes“. Právě tam zazněl jejich megahit Open Your Eyes, který se objevil i na jejich debutové desce. Ta jejich popularitu raketově vystřelila až za hranice Německa, po celé Evropě. Hned druhá deska Guano Apes získala platinové ocenění a velkým ohlasům se dostala i další alba. Hity jako You Can´t Stop Me nebo Lords Of The Boards trhaly hudební hitparády světové rock-metalové scény a příští rok zajistí, že to bude pod pódii v pekelném kotli pěkně vřít!

Tím to ale nekončí. Pekelňák každoročně nabídne na dvou střídajících se pódiích na dvě desítky těch nejlepších českých a slovenských rockových kapel. Ještě do konce roku odhalí svým příznivcům drtivou většinu line-upu. Nyní jsou k dostání již všechny druhy vstupenek na festival, včetně kempu. To vše na https://www.vstupenkovna.cz/. Veškeré informace o festivalu k dostání na oficiálním webu nebo sociálních sítích.